Apie mus

Žinome, kad vyrams svarbu ne kiekybė, o kokybė, tad spintoje visada turi būti praktiški deriniai, tinkantys kelioms progoms.

„HARMMAN“ asortimente rasite išskirtinio dizaino švarkus, kostiumus, marškinius, bliuzonus, kelnes, paltus bei įvairius aksesuarus. Pagrindinė kūrybinė kryptis - klasika, papildyta subtiliais modernaus stiliaus elementais. Joje susipina griežtos ir tuo pačiu lengvos apvalių formų linijos, naujausios siuvimo technikos bei subtilūs Lietuvos kultūros motyvai. Specialiai šiam prekiniam ženklui pagamintos natūralaus rago sagos su devyniomis skylutėmis, kuriose išnarstoma Baltų motyvų simbolika, išskiria jų savininką iš minios bei programuoja sėkmei, laimei, harmonijai. „HARMMAN“ drabužiams naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralios medžiagos: šukuotinė vilna, kašmyras, angora, medvilnė, šilkas.

Kolekcijos išskirtinumas – paprastas formalios drabužių eilutės derinimas su kasdieniniu stiliumi. Tai atradimas vyrams, kurie turi išlikti oficialūs darbe ir tuo pačiu visada turėti kiek mažiau dalykišką, laisvalaikiui skirtą aprangą neoficialiems susitikimams ar vakarams.

Svarbiausia „HARMMAN“ prekės ženklo kūrėjų stiprybė – patirtis – leidžia garantuoti gaminių kokybę bei komandos profesionalumą.

Užsukite pas mus ir išsirinkite patinkančius drabužius su profesionalia stilisto pagalba. Esant poreikiui, gaminius pritaikysime Jūsų figūrai, o smulkias korekcijas atliksime tą pačią dieną.

 

Su pagarba,
„HARMMAN“ komanda