• Vienaeilis ar dvieilis švarkas?

  Vienaeilis ar dvieilis švarkas?

  Idėjo
     peržiūros (3969)
     Patarimai
     4 Komentarai

  Dvieilio ir vienaeilio užsegimo švarkai - kurį rinktis? Pagrindiniai akcentai:

  Jei esi lieknas ir aukštas - dvieilis švarkas tavo pirmas pasirinkimas, nes susikeičiantis užsegimas priekyje prideda apimties, vizualiai praplatina pečius ir krūtinę. Raštuoti, storesni audiniai kaip tik tinkamas pasirinkimas šiam figūros tipui.

  Atletišką figūrą puikiai pabrėš vienaeiliai švarkai su dvisagiu užsegimu. V formos iškirptė nukreipia dėmesį nuo plačių pečių link liekno liemens.

  Kriaušės figūros (plačių klubų, siaurų pečių) vyrams tinka vienaeiliai švarkai platesniais atlapais, siekiant subalansuoti sunkesnę apatinę dalį su viršutine. Patariame vengti uždėtinių kišenių, kurios vizualiai prideda apimties liemens, klubų srityje.

  Apvalaus sudėjimo (obuolio figūros) vyrams rekomenduojame rinktis vienaeilį su dviejų sagų užsegimu švarką. Rinkitės plonesnius audinius ir venkite langelių rašto, kuris vizualiai didina siluetą.

  Labai aukštiems vyrams tinka vienaeiliai švarkai su trijų sagų užsegimu. Venkite patrumpintų kelnių ir švarkų, kurie sudaro išaugtinių drabužių įspūdį. Skirtingos spalvos švarkas ir kelnės suskaido figūrą, tad nelieka dar labiau išilginto silueto efekto, kas priešingai, netinka žemo ūgio vyrams.

  Nedidelio ūgio vyrams puikiai tinka patrumpinti vienaeiliai švarkai su dviejų sagų užsegimu ir su siauresniais švarko atlapais. Jei dar esate ir lieknas, tuomet puikiai tiks ir viena saga užsegami švarkai. Rinkitės tos pačios spalvos švarką ir kelnes, geriau tamsesnių atspalvių.

  4 Komentarai

   • Avatar
    absedkk
    Lie 4, 2022

    thanks <a href="https://www.uanfyj.com/">article thanks</a> thanks article

   • Avatar
    absedkk
    Lie 4, 2022

    thanks <a href="https://www.iiqxjy.com/">article thanks</a> thanks article

   • Avatar
    absedkk
    Lie 7, 2022

    thanks <a href="https://www.datbmz.com/">article thanks</a> thanks article

   • Avatar
    absedkk
    Lie 7, 2022

    thanks <a href="https://www.jqbxow.com/">article thanks</a> thanks article

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (nepublikuojama)
   Interneto svetainė (Svetainės adresas su http://)
* Komentaras